האתר המוביל ברשת לסיכומים בעברית

סיכום מאמרים

סטודנטים?

כסטודנטים מצופה מכם לקרוא כמות עצומה של מאמרים, חלק גדול מהם באנגלית. אם תעשו חישוב פשוט של הזמן שלוקח לקרוא מאמר כפול מספר המאמרים שאתם צריכים לקרוא לכל הקורסים, תראו שממילא לא תספיקו לקרוא את כל המאמרים שאתם אמורים לקרוא. אבל אם יהיה לכם סיכום טוב בעברית תוכלו לקרוא אותו בקלות, להגיע מוכנים לשיעור, להשתמש בו לכתיבת עבודות ומטלות, וגם בהמשך להיעזר בו כשאתם מתכוננים למבחן. שלחו לנו את המאמר שאתם רוצים לסכם במייל sicumim@sicumim.co.il או באמצעות הטופס »

כותבים תזה?

כמסטרנטים אתם נדרשים לקרוא כמות גדולה מאד של מאמרים מחקריים על מנת לכתוב את סקירת הספרות של התזה שלכם. כתיבת התזה היא משימה תובענית גם כך, אל תבזבזו זמן יקר על קריאת כל המאמרים בשלמותם. קבלו מאיתנו סיכומים בעברית של המאמרים שאתם רוצים לקרוא, ואחרי קריאת הסיכומים תחליטו באילו מהמאמרים כדאי לכם להתמקד ולהשקיע זמן גם בקריאת המקור. פשוט שלחו אלינו את המאמרים במייל sicumim@sicumim.co.il או באמצעות הטופס »

דוקטורנטים וחוקרים?

כשאתם כותבים דוקטורט או מחקר אתם צריכים לקרוא המון מאמרים מחקריים על מנת לכתוב את סקירת הספרות של הדוקטורט או המחקר שלכם. אבל אפילו לאחר שכתבתם את סקירת הספרות, ביצוע המחקר לוקח זמן רב ולכן בינתיים יוצאים מאמרים חדשים ועליכם לעדכן את התזה שלכם. כדי לחסוך מעצמכם את הצורך לקרוא מאמרים שלמים רק עבור עדכון הרקע התאורטי שלכם, שלחו אלינו את המאמרים ואנו נחזיר לכם סיכומים בעברית שיקלו עליכם את העבודה מאד ויחסכו לכם זמן רב. ניתן לשלוח את המאמרים במייל sicumim@sicumim.co.il או באמצעות הטופס »