האתר המוביל ברשת לסיכומים בעברית

אודות

ברוכים הבאים לאתר סיכומים Sicumim.co.il – האתר המוביל ברשת לסיכומים בעברית

אתר סיכומים מהווה מאגר של אלפי סיכומים של מאמרים אקדמיים, ספרים, מחקרים, פרקים מספרים, ועוד. כל הסיכומים באתר סיכומים הם בעברית, גם אם המאמרים הם באנגלית. בנוסף, אתר סיכומים מאפשר להזמין סיכום ספיישל במקרה שלא מצאתם במאגר את הסיכום שאתם צריכים, או שאתם צריכים סיכום לפי הנחיות מיוחדות. 

אתר סיכומים מתמחה בסיכומים של מאמרים אקדמיים, פרקים מספרים וכד' ולא כולל סיכומי קורסים. אם אתם צריכים סיכומי קורסים אתם מוזמנים לבקר במאגר סמינריון או במאגר ספיטבול. גלישה נעימה!

אתר SICUMIM.CO.IL הוקם בשנת 2017 במטרה להנגיש לקורא העברי סיכומים מקצועיים של פריטים אקדמיים נבחרים. הסיכומים משמשים סטודנטים ללמידה עצמית, חוקרים באקדמיה לצורך סקירת הספרות המחקרית בתחומם, וכן את הקורא הסקרן שמעוניין לרכוש דעת ולהיחשף לסיכומים של מאמרים, מחקרים וספרים שלא הופיעו עד כה בעברית.

כל הסיכומים באתר הם ברמה אקדמית גבוהה, וכתובים בעברית נגישה לקהל המשכיל הרחב. רוב המאמרים המסוכמים עברו ביקורת עמיתים (peer reviewed) ופורסמו בכתבי עת מדעיים מובילים.

בנוסף לסיכומים המוכנים, במידה ולא מצאתם את הסיכום שחיפשתם אתר SICUMIM.CO.IL מציע לסכם עבורכם באופן מיוחד את המאמר / ספר שאותו אתם מעוניינים לסכם.